«NUR OTAN» партиясының депутаттық фракциясы

ИСИМБАЕВА Гүлмира Истайбекқызы
Депутаттық фракция жетекшісінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Төрағасының орынбасары
АРОНОВА Ирина Петровна
Депутаттық фракция жетекшісінің орынбасары
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің Хатшысы
БАЗАРБАЕВ Асқар Ермырзаұлы
Депутаттық фракция жетекшісінің орынбасары
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
САБИЛЬЯНОВ Нұртай Салихұлы
Депутаттық фракция жетекшісінің орынбасары
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің Төрағасы
АЙСИНА Майра Арапқызы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
АМАНЖОЛОВА Зәуреш Жұманәліқызы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
АХМЕТОВ Сапар Қайратұлы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
ӘЛТАЕВ Нұржан Бауыржанұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ӘЛІМЖАНОВ Нұрлан Баянғалиұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
ӘШІМБЕТОВ Нұржан Кемерұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
БАЛИЕВА Зағипа Яхянқызы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
БЕКТҰРҒАНОВ Әбдіманап Елікбайұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
БЕКТҰРҒАНОВ Ерсұлтан Өтеғұлұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
БИЖАНОВА Гүлнар Қадіржанқызы
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
БОПАЗОВ Марат Дәрібекұлы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
БЫЧКОВА Светлана Федоровна
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің Хатшысы
ДӘУРЕНБАЕВ Амангелді Айдарұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ДҮЙСЕБАЕВ Жексенбай Қартабайұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің Хатшысы
ЕРАЛИЕВ Абзал Жұмашұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ЕРЖАН Құдайберген Төлепұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ЕРМАН Мұхтар Тілдәбекұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
ЕРТАЕВ Бақытжан
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ЖАБАҒИЕВ Қожахан Көкірекбайұлы
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
ЖАҚЫПОВ Қабиболла Қабенұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ЖАМАЛОВ Аманжан Мәкәрімұлы
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
ЖАРАСОВ Жанат Абдоллаұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ЖЫЛҚЫШИЕВ Байділдә
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ЗВОЛЬСКИЙ Сергей Адамович
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ИМАШЕВА Снежанна Валерьевна
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
КАЗАНЦЕВ Павел Олегович
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
КЕСЕБАЕВА Балаим Туғанбайқызы
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
КЛИМЕНКО Иван Иванович
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
КОЗЛОВ Евгений Александрович
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
ҚАЙНАЗАРОВ Уәлихан Анарбайұлы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
ҚАНЫБЕКОВ Сәкен Әсембекұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ҚАРАКЕН Құралай Әнуарқызы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ҚАРАҚҰСОВА Гүлжан Жанпейісқызы
Қаржы және бюджет комитетінің Төрайымы
ҚАРАТАЕВ Фахриддин Әбдінабиұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
ҚОЖАХМЕТОВ Арман Төлешұлы
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
ҚҰСАЙЫНОВ Серік Досымханұлы
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
МАМРАЕВ Бейбіт Баймағамбетұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің Төрағасы
МАХАМБЕТОВ Мансұрхан Махамбетұлы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
МУСИН Қанат Сергейұлы
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің Төрағасы
МҰСЫРМАН Кәрібай Иманжанұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің Хатшысы
МЫҢБАЙ Дархан Қамзабекұлы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
НҰРКИНА Айгүл Қабдешқызы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
НҰРМАНБЕТОВА Жәмилә Нүсіпжанқызы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
НЫҒМАТУЛИН Нұрлан Зайроллаұлы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы
ОЛЕЙНИК Василий Иванович
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
ОМАРБЕКОВА Жанат Әнуарбекқызы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
ОМАРБЕКОВА Жұлдыз Қажыкенқызы
Заңнама және сот-құқықтық реформа комитетінің мүшесі
ОСПАНОВ Берік Серікұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің Төрағасы
ӨКСІКБАЕВ Омархан Нұртайұлы
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
ӨТЕБАЕВ Сәкен Нуриұлы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
ӨТЕМІСОВ Шавхат Әнесұлы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ПЛАТОНОВ Артур Станиславович
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ПІШЕМБАЕВ Мейрам Кұдайбергенұлы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
РАУ Альберт Павлович
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
САПАРОВА Әлия Сүйіндікқызы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
СЕЙДУМАНОВ Cерік Тұрарұлы
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
СИМОНОВ Сергей Анатольевич
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
СМАҒҰЛ Бақытбек
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
СУСЛОВ Александр Васильевич
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
СҰЛТАНОВ Қуаныш Сұлтанұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ТАСБОЛАТОВ Абай Бөлекбайұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ТЕМІРЖАНОВ Мұрат Баритұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ТІЛЕУХАН Бекболат Қанайұлы
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің мүшесі
УНЖАКОВА Ирина Сергеевна
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ҮМБЕТОВ Серік Әбікенұлы
Аграрлық мәселелер комитетінің мүшесі
ХИТУОВ Тарас Киікбайұлы
Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
ЧИРКОВ Михаил Владимирович
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ШАРАПАЕВ Петр Анатольевич
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
ШИПОВСКИХ Геннадий Геннадиевич
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ШИШИГИНА Ольга Васильевна
Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитетінің мүшесі
ІЗМҰХАМБЕТОВ Бақтықожа Салахатдинұлы
Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі
ЯКОВЛЕВА Татьяна Ивановна
Қаржы және бюджет комитетінің Хатшысы