Әліпби бойынша Қазақстан халқының ассамблеясы сайлаған Партиялық тізім бойынша

А

АБАҚАНОВ Елдос Нұрболұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
АБАСОВ Қайнар Бегалыұлы Аграрлық мәселелер комитеті
АБДРАХМАНОВ Сауытбек Абдрахманұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
АДАМБАЕВ Сырым Жұматайұлы Аграрлық мәселелер комитеті
АДАМБЕКОВ Тілектес Серікбайұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
АҚЫШЕВ Самат Сағынбайұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
АМИРХАНЯН Аветик Рубенович Аграрлық мәселелер комитеті
АХМЕТБЕКОВ Жамбыл Әужанұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
АХМЕТОВ Мәди Абылайұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

Ә

ӘБДІҒАЛИҰЛЫ Берік Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ӘБСЕМЕТОВА Әлия Маратқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ӘБІЛДАЕВ Азамат Рахатұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ӘЛІМБАЕВ Данияр Кенғазыұлы Қаржы және бюджет комитеті
ӘМІРЕЕВ Ғалым Махмұтбайұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ӘШІМЖАНОВ Жанарбек Садықанұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

Б

БАРЛЫБАЕВ Ерлан Хайланұлы Аграрлық мәселелер комитеті
БЕЙСЕНБАЕВ Елнұр Сабыржанұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
БЕКЖАНОВ Берік Айдарбекұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
БЕРДАЛИН Аманғали Бисенбайұлы Аграрлық мәселелер комитеті
БИЖАНОВА Гүлнар Қадіржанқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
БОЙЧИН Анатолий Васильевич Қаржы және бюджет комитеті
БҰЛАРОВ ІлиясЖүсіпұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

Д

ДЕМЕНТЬЕВА Наталья Григорьевна Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ДҮЙСЕНБИНОВ Берік Сәлімжанұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті

Е

ЕЛЕУОВ Ғалымжан Алмасбекұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ЕЛЮБАЕВ Мәди Сағынтайұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ЕРЖАН Құдайберген Төлепұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЕРМАН Мұхтар Тілдәбекұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЕРТАЕВ Сырым Махамбетұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ЕРУБАЕВ Серік Сәрсенұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ЕСПАЕВА Дания Мәдиқызы Қаржы және бюджет комитеті

Ж

ЖАМАЛОВ Аманжан Мәкәрімұлы Қаржы және бюджет комитеті
ЖАҢБЫРШИН Еділ Терекбайұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ЖУЛИН Юрий Викторович Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ЖҰМАБАЕВА Айгүл Қызырқызы Қаржы және бюджет комитеті

З

ЗӘКИЕВА Динара Болатқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

И

ИМАШЕВА Снежанна Валерьевна Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ИСА Қазыбек Жарылқасынұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

К

КАЗАНЦЕВ Павел Олегович Мәжілістің басшылық құрамы
КАМАСОВА Зарина Айдарханқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
КЕСЕБАЕВА Балаим Туғанбайқызы Мәжілістің басшылық құрамы
КИМ Вера Александровна Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
КОЛОДА Дмитрий Владимирович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
КУЧИНСКАЯ Юлия Владимировна Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Қ

ҚАМЕНОВ Файзолла Қаменұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ҚАРАТАЕВ Фахриддин Әбдінабиұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ҚОЖАХМЕТОВ Арман Төлешұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ҚОҢЫРОВ Айқын Ойратұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ҚҰЛАХМЕТОВ Ғазиз Зейнел-Ғабиденұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ҚҰЛШАР Мәлік Иманқұлұлы Қаржы және бюджет комитеті
ҚҰСАЙЫНОВ Марат Әпсеметұлы Қаржы және бюджет комитеті
ҚҰСПАН Айгүл Сайфоллақызы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Л

ЛИ Юрий Виссарионович Қаржы және бюджет комитеті
ЛИННИК Андрей Григорьевич Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

М

МИЛЮТИН Александр Александрович Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
МУСАБАЕВ Самат Базарбайұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
МУСИН Қанат Сергейұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
МЫҢБАЙ Дархан Қамзабекұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

Н

НАБИЕВ Вакиль Гусейнович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
НАЗАРБАЕВА Дариға Нұрсұлтанқызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
НАҚПАЕВ Сәлімжан Жұмашұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
НҰР Қанат Ілияұлы Қаржы және бюджет комитеті
НҰРКИНА Айгүл Қабдешқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
НҰРМАНБЕТОВА Жәмилә Нүсіпжанқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
НҰРЫМОВА Гүлдара Алданышқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
НЫҒМАТУЛИН Нұрлан Зайроллаұлы Мәжілістің басшылық құрамы

О

ОМАРБЕКОВА Жанат Әнуарбекқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ОСИН Шамиль Абзалетдинович Аграрлық мәселелер комитеті
ОСПАНОВ Берік Серікұлы Аграрлық мәселелер комитеті

Ө

ӨМІРҒАЛИ Ерлік Қайдарұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

П

ПАВЛОВЕЦ Лариса Павловна Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ПАНЧЕНКО Игорь Иванович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ПАЯЕВ Айбек Мінаимбекұлы Қаржы және бюджет комитеті
ПЕРУАШЕВ Азат Тұрлыбекұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ПЛАТОНОВ Артур Станиславович Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Р

РАЗЗАҚ Нәзилә Раззақбайқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
РАМАЗАНОВА Ләззат Керімқұлқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
РАМАНҚҰЛОВ Мақсат Базаралыұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
РАУ Альберт Павлович Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
РАХЫМЖАНОВ Әмірхан Мұратбекұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
РЕШЕТНИКОВ Сергей Николаевич Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

С

САИРОВ Ерлан Бияхметұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
САПАРОВА Әлия Сүйіндікқызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
САРТБАЕВ Бауыржан Мейрамбекұлы Аграрлық мәселелер комитеті
САРЫМ Айдос Әміроллаұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
СЕМБИНОВ Азат Талғатұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
СИМОНОВ Сергей Анатольевич Қаржы және бюджет комитеті
СҚАҚОВА Айжан Амангелдіқызы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
СМАҒҰЛ Бақытбек Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
СМАЙЛОВ Ерлан Валерийұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
СМИРНОВА Ирина Владимировна Қаржы және бюджет комитеті
СМЫШЛЯЕВА Екатерина Васильевна Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
СҮЛЕЙМЕНОВА Жұлдыз Досбергенқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
СҮЛЕЙМЕНОВА Зүлфия Болатқызы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Т

ТАЙЖАНОВ Ерлік Серікбайұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ТАШҚАРАЕВ Ғани Әбдіғаниұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ТӘЖМАҒАМБЕТОВА Мақпал Мазаққызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ТЕЛПЕКБАЕВА Жанна Тілеубекқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ТОРҒАЕВ Бекқали Нұрғалиұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ТОХТАСУНОВ Владимир Имтахунович Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ТӨЛЕПБЕРГЕН Мейрамбек Мылтықбайұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ТҰРҒАНОВ Дүйсенбай Нұрбайұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ТІЛЕУХАН Бекболат Қанайұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

У

УНЖАКОВА Ирина Сергеевна Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті

Ү

ҮЙСІМБАЕВ Асқарбек Съезбекұлы Аграрлық мәселелер комитеті

Х

ХАМЕДОВ Абилфас Муслимович Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

Ш

ШИПОВСКИХ Геннадий Геннадиевич Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті