Әліпби бойынша Қазақстан халқының ассамблеясы сайлаған Партиялық тізім бойынша

А

АБДРАХМАНОВ Сауытбек Абдрахманұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
АБСАТИРОВ Кеңес Гарапұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
АЙСИНА Майра Арапқызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
АМАНЖОЛОВА Зәуреш Жұманәліқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
АРОНОВА Ирина Петровна Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
АХМЕТБЕКОВ Жамбыл Әужанұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
АХМЕТОВ Сапар Қайратұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

Ә

ӘБДІРАЙЫМ Бақытжан Жарылқасынұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ӘБДІРОВ Нұрлан Мәжитұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ӘШІМБАЕВ Мәулен Сағатханұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Б

БАЗАРБАЕВ Асқар Ермырзаұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
БАЙМАХАНОВА Галина Александровна Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
БАЛИЕВА Зағипа Яхянқызы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
БАРЛЫБАЕВ Ерлан Хайланұлы Аграрлық мәселелер комитеті
БЕКТҰРҒАНОВ Әбдіманап Елікбайұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
БЕКТҰРҒАНОВ Ерсұлтан Өтеғұлұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
БИЖАНОВА Гүлнар Қадіржанқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
БОЖКО Владимир Карпович Мәжілістің басшылық құрамы
БОПАЗОВ Марат Дәрібекұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
БЫЧКОВА Светлана Федоровна Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті

Д

ДӘУРЕНБАЕВ Амангелді Айдарұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ДУЛАТБЕКОВ Нұрлан Орынбасарұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ДҮЙСЕБАЕВ Жексенбай Қартабайұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ДҮЙСЕНБИНОВ Берік Сәлімжанұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті

Е

ЕРАЛИЕВ Абзал Жұмашұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ЕРЖАН Құдайберген Төлепұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЕРМАН Мұхтар Тілдәбекұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЕРТАЕВ Бақытжан Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЕСПАЕВА Дания Мәдиқызы Қаржы және бюджет комитеті

Ж

ЖАБАҒИЕВ Қожахан Көкірекбайұлы Қаржы және бюджет комитеті
ЖАИЛҒАНОВА Анар Нұралықызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ЖАҚЫПОВ Қабиболла Қабенұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЖАМАЛОВ Аманжан Мәкәрімұлы Қаржы және бюджет комитеті
ЖАРАСОВ Жанат Абдоллаұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ЖҰМАДІЛДАЕВА Наталья Васильевна Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ЖЫЛҚЫШИЕВ Байділдә Аграрлық мәселелер комитеті

З

ЗВОЛЬСКИЙ Сергей Адамович Аграрлық мәселелер комитеті

И

ИКСАНОВА Гүлнар Мұстахымқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ИМАШЕВА Снежанна Валерьевна Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ИСИМБАЕВА Гүлмира Истайбекқызы Мәжілістің басшылық құрамы

К

КАЗАНЦЕВ Павел Олегович Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
КЕСЕБАЕВА Балаим Туғанбайқызы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
КИМ Роман Ухенович Аграрлық мәселелер комитеті
КЛИМЕНКО Иван Иванович Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
КОЗЛОВ Евгений Александрович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
КОСАРЕВ Владислав Борисович Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Қ

ҚАЗБЕКОВА Меруерт Айтқажықызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ҚАЙНАЗАРОВ Уәлихан Анарбайұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ҚАНЫБЕКОВ Сәкен Әсембекұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ҚАРАКЕН Құралай Әнуарқызы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ҚАРАҚҰСОВА Гүлжан Жанпейісқызы Қаржы және бюджет комитеті
ҚАРАТАЕВ Фахриддин Әбдінабиұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ҚОЖАХМЕТОВ Арман Төлешұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ҚОҢЫРОВ Айқын Ойратұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ҚҰРМАНОВА Айзада Амангелдіқызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ҚҰСАЙЫНОВ Серік Досымханұлы Қаржы және бюджет комитеті

М

МАГЕРРАМОВ Магеррам Мамедович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
МАМРАЕВ Бейбіт Баймағамбетұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
МАХАМБЕТОВ Мансұрхан Махамбетұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
МӘКЕН Бақтияр Мәкенұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
МИКАЕЛЯН Наринэ Гамлетовна Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
МУРАДОВ Ахмет Сейдарахманович Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
МУСИН Қанат Сергейұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
МҰСЫРМАН Кәрібай Иманжанұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті

Н

НИКИТИНСКАЯ Екатерина Сергеевна Қаржы және бюджет комитеті
НУРУМОВ Шаймардан Усаинович Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
НҰРКИНА Айгүл Қабдешқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
НҰРМАНБЕТОВА Жәмилә Нүсіпжанқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
НЫҒМАТУЛИН Нұрлан Зайроллаұлы Мәжілістің басшылық құрамы

О

ОЛЕЙНИК Василий Иванович Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
ОМАРБЕКОВА Жанат Әнуарбекқызы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ОМАРОВ Сапархан Кесікбайұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ОСПАНОВ Берік Серікұлы Аграрлық мәселелер комитеті

Ө

ӨКСІКБАЕВ Омархан Нұртайұлы Қаржы және бюджет комитеті
ӨТЕБАЕВ Сәкен Нуриұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ӨТЕМІСОВ Шавхат Әнесұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

П

ПЕРУАШЕВ Азат Тұрлыбекұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
ПЛАТОНОВ Артур Станиславович Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ПІШЕМБАЕВ Мейрам Кұдайбергенұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

С

САБИЛЬЯНОВ Нұртай Салихұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
САПАРОВА Әлия Сүйіндікқызы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті
СЕЙДУМАНОВ Cерік Тұрарұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
СИМОНОВ Сергей Анатольевич Қаржы және бюджет комитеті
СМАҒҰЛ Бақытбек Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
СМАҒҰЛОВ Асылбек Айжарықұлы Заңнама және сот-құқықтық реформа комитеті
СМИРНОВА Ирина Владимировна Қаржы және бюджет комитеті
СУСЛОВ Александр Васильевич Қаржы және бюджет комитеті
СҰЛТАНОВ Қуаныш Сұлтанұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
СЫЗДЫҚОВ Тұрғын Ысқақұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

Т

ТАСБОЛАТОВ Абай Бөлекбайұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ТЕМІРЖАНОВ Мұрат Баритұлы Аграрлық мәселелер комитеті
ТИМОЩЕНКО Юрий Евгениевич Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті
ТІЛЕУХАН Бекболат Қанайұлы Әлеуметтік-мәдени даму комитеті
ТІНІКЕЕВ Мұхтар Бәкірұлы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

У

УНЖАКОВА Ирина Сергеевна Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

Ү

ҮМБЕТОВ Серік Әбікенұлы Аграрлық мәселелер комитеті

Х

ХАМЕНОВА Бақытгүл Қайржанқызы Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ХАХАЗОВ Шакир Хусаинович Қаржы және бюджет комитеті
ХИТУОВ Тарас Киікбайұлы Экономикалық реформа және өңірлік даму комитеті

Ч

ЧИРКОВ Михаил Владимирович Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Ш

ШАРАПАЕВ Петр Анатольевич Қаржы және бюджет комитеті
ШИПОВСКИХ Геннадий Геннадиевич Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті
ШИШИГИНА Ольга Васильевна Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

Щ

ЩЕГЕЛЬСКИЙ Глеб Анатольевич Экология мәселелері және табиғат пайдалану комитеті

І

ІЗМҰХАМБЕТОВ Бақтықожа Салахатдинұлы Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитеті

Я

ЯКОВЛЕВА Татьяна Ивановна Қаржы және бюджет комитеті